O NÁS - Mažoretky Charlie Hradec nad Moravicí

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O NÁS


MAŽORETKY CHARLIE

Mažoretky Charlie byly založené 15. 05. 2010 a jsou zapsaný spolek s registrací ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu L, vložce číslo 9119. Jsme registrováni pod asociací ČFMS (Česká federace mažoretkového sportu) a IFMS (International Federation Majorettes Sport).

Zakladatelé mažoretek Charlie jsou pan Tomáš Hoza, který je zároveň předsedou spolku, dále Hana Hozová, Mirka Vincurková. Realizační tým mažoretek tvoří zakladatelé spolku společně s trenérkami paní Marcelou Tesařovou a Silvii Kociánovou.  

V roce 2010 jsme začínali se čtyřmi děvčaty, kdy jako rodiče jsme chtěli pokračovat v tom, co děvčata začaly v předešlém sdružení, které zaniklo. Za dobu našeho působení se k nám postupně hlásila další děvčata a v současnosti máme středně velkou základnu děvčat, která soutěží v kategoriích littlekadetky (do 7 let), kadetky (8
11 let), juniorky (1214 let) a seniorky (15 a více let).    
Trénujeme od září do června, po celý školní rok, pravidelně třikrát týdně v hale a tělocvičně při ZŠ v Hradci nad Moravicí.

Naše mažoretky se pravidelně účastní celorepublikových nepostupových i postupových soutěží. Každým rokem se účastníme MČR, ME a MS pod asociací ČFMS a IFMS.  Od našeho vzniku jsme se snažili o návrat MČR do našeho města, což se nám podařilo v navrátit v roce 2013 s každoročním pořádáním, tím se město Hradec nad Moravicí zapsalo na první místo v pořádání republikové soutěže.
V roce 2012 proběhlo první kolo nepostupové soutěže Hradecká hůlka, která má již každoroční tradici. Mimo soutěže se účastníme mnoha vystoupení a na konci každé sezóny pořádáme pro rodiče, prarodiče a ostatní příznivce našich mažoretek Gala vystoupení.

Pro všechny naše příznivce jsou na těchto stránkách všechny naše úspěchy, které najdete na našich v odkaze „Úspěchy“. A dále si můžete prohlédnou fotografie a záznamy ze všech soutěžích v odkaze „Fotogalerie“.

Každým rokem v září, před zahájením sezóny, pořádáme nábor nových mažoretek, všechny zájemce srdečně přivítáme v našem týmu.             


Tomáš Hoza, předseda z. s. a kolektiv 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky