- Mažoretky Charlie Hradec nad Moravicí

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Zlatá hůlka 22. 11. 2014

Již po páté jsme se účastnili, nepostupové soutěže Zlatá hůlka, která se konala v sobotu 22. listopadu. Děvčata v kategorii junior a senior soutěžila s náčiním baton. Touto soutěží jsme otevřeli novou soutěžní sezónu pro rok 2014/2015. Každá nepostupová soutěž je pro nás takový malý trénink na další ročník MČR, které začne v březnu 2015.
S novou miniformaci si juniorky si vybojovaly druhé místo a seniorky obsadily místo první. Celá soutěž, byla pro nás úspěšná. V sóloformacích soutěžily seniorky. Ve velké konkurenci Sylva Kociánová obsadila se svým sólem nádherné 1. místo, Barča Hozová v taktéž se sólem získala úžasné 5. místo. V duo-trio formacích, kde taktéž nebyla konkurence malá, soutěžily Kája Vincurková se Sárou Raabovou a obsadily perfektní  5. místo. Kača Uvírová s Kačou Pavelkovou vybojovaly suprové 4. místo. No a celou soutěž uzavřely prvním místem Kája se Sárou, které se předvedly s duem pom-pom.
Všem blahopřejeme a už se těšíme na další nepostupovou soutěž, která nás čeká v lednu 2015. Naše sdružení pořádá 3. ročník Hradecké hůlky. Tak hodně štěstí holky.

Tomáš Hoza, předseda o. s.Začátek sportovní sezony mažoretek Charlie 2014-2015


Jak jistě všichni víte, tak 11. září 2014 proběhl ve sportovní hale ZŠ v Hradci nad Moravicí nábor nových mažoretek Charlie. Tímto náborem oficiálně začala sportovní sezona 2014-2015.
Dovolte mi, abych na počátku této sezony za o.s. mažoretky Charlie z Hradce nad Moravicí všem našim holkám, které s námi dosud soutěží a budou s námi soutěžit a cvičit i nadále, ale  i těm, včetně asistentky trenérky Lucky, které od nás už z jakéhokoli důvodu odešly a dále všem trenérkám a celému realizačnímu týmu moc a moc poděkoval za jejich dosavadní práci.  
V rámci náboru samotného, který proběhl, jak jsem již výše napsal, se k nám přihlásila spousta nových mažoretek a to zejména v kategorii minikadetky a kadetky.
A když se společně podíváme dopředu na sportovní sezonu 2014-2015 tak již teď mohu zodpovědně říct, že nás zcela jistě čeká nabitá sezona různými soutěžemi, vystoupeními no a v neposlední řadě vrcholem, což je samozřejmě účast na Mistrovství české republiky v mažoretkovém sportu, potažmo na samotném Mistrovství světa.
Všichni moc dobře víme, jakých úspěchů jsme všichni dosáhli v uplynulé sezoně, takže se určitě budeme všichni snažit, abychom v té letošní postavení, které si zejména svými výkony mažoretky Charlie z Hradce nad Moravicí v  ČR vybudovaly, obhájili, anebo abychom toto ještě vylepšili.
Všem holkám, trenérkám a realizačnímu týmu přeji do nové sezony hodně sportovních úspěchů a s tím spojeného štěstí.


Tomáš Hoza
, předseda o.s.Mažoretky Charlie zazářily na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu v Praze 2014
World Championship Majorettes Sport Prague


28. srpna až 30. srpna 2014 se konalo v Praze druhé otevřené Mistrovství světa v mažoretkovém sportu. Na toto mistrovství se naše mažoretky Charlie se kvalifikovaly díky výtečnému umístění v rámci MČR 2014, které proběhlo v 15 městech ČR, mimo jiné i kvalifikační kolo v Hradci nad Moravicí.
Z MČR  mažoretky Charlie postoupily v kategoriích kadet, junior a senior s miniformací MIX, seniorky dále s miniformací baton (hůlka), s duem pompom a sólem baton.
Mistrovství světa se účastnilo téměř 3000 mažoretek, více jak 35 týmů z 6 zemí světa. V silné konkurenci musely děvčata opravdu hodně bojovat a o to více nás potěšilo umístění hradeckých mažoretek Charlie.
V kategorii miniformace mix kadetky získaly úžasné 4. místo ve složení Barbora Barešová, Lucie Gebauerová, Adéla Binarová, Andrea Ladnerová, Karolína Dubná a Karolína Cucová.  Od třetího místa je sice dělilo jen 0,4 bodu, ale přesto je čtvrté místo nádherné umístění a naše kadetky si toto ocenění po ročním úsilí opravdu zaslouží. V kategorii junior se Veronika Waleczková, Hana Kvasničková, Aneta Ratahanová, Sabina Lukšičková, Sabina Richtárová, Nikola Chalupová a Kristýna Klímková umístily na nádherném 3. místě a staly se druhé vicemistryně světa.  
Kategorie seniorek bývá konkurenčně nejsilnější, jsou to mažoretky, které spolu tvoří tým od malička a pokud spolu vydrží, tak se postupně vypracují ve velmi silný tým. V této kategorii  vybojovaly seniorky ve složení Sylva Kociánová, Barbora Víchová, Barbora Hozová, Karolína Vincurková, Sára Raabová, Kateřina Pavelková a Kateřina Uvírová 3. místo a taktéž si dovezly titul druhé vicemistryně světa. K tomu přidaly nádherné umístění v miniformaci baton (hůlka), kde z 15 soutěžních týmů se umístily na 6. místě. Od bronzové medaile seniorky dělilo jen půl bodu, což svědčí o tom, že výkony týmů na MS byly opravdu velmi vyrovnané. Tímto úspěch Charlie na MS neskončil, děvčata Karolína Vincurková a Sára Raabová zabojovaly v kategorii duo pompom (třásně) a získala úžasné 6. místo. Fantastický úspěch mažoretek Charlie uzavřela Sylva Kociánová, která se svým sólem umístila z 25 soutěžících na místě 9. Toto skvělé umístění nám potvrdilo, že se můžeme zařadit k těm nejlepším.  
Těmito výkony se hradecké mažoretky Charlie nezapomenutelným způsobem zapsaly do historie MS v mažoretkovém sportu. MS se účastnily mažoretky Charlie již po druhé, v letošním roce měly veliký úspěch a přejeme jim, aby i další mažoretková sezóna byla také takto úspěšná.

Za občanské sdružení bych chtěl našim mažoretkám poděkovat za úžasnou reprezentaci nejen občanského sdružení, ale také našeho města Hradce nad Moravicí, věřím, že se tento úspěch nezapomenutelně vryje do paměti všem, kteří nás podporují a fandí tomuto sportu. Děkuji rodičům, bez kterých by to nešlo a také městu Hradec, které nám poskytuje mimo jiné i finanční zázemí. Bezesporu patří veliký dík všem sponzorům našich mažoretek a hlavně naší trenérce paní Marcele Tesařové a jejím asistentkám paní Lucii Bernhauerové a Sylvě Kociánové, které  dovedly naše mažoretky Charlie až na Mistrovství světa. Děvčata je odměnila tímto velikým úspěchem.

Přeji mažoretkám Charlie i nadále úspěšné roky a i kdyby nebyly vždy úspěchy veliké, pro nás vždy budete hvězdný tým. Závěrem bych chtěl pozvat všechny zájemce o tento sport na nábor, který se koná 11. září 2014 v 17,00 ve sportovní hale ZŠ v Hradci nad Moravicí.

Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.Mažoretky Charlie z Hradce nad Moravicí

dne 19. června 2014 ve sportovní hale ZŠ Hradce nad Moravicí svým galapředstavením završily letošní mažoretkovou sezónu a také sezónu v rámci Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu pořádaného pod záštitou IFMS.  Svým rodinám, všem fanouškům a zájemcům o tento sport, kteří nemají čas s týmem jezdit po republice, v rámci tohoto vystoupení předvedly všechny soutěžní sestavy, se kterými soutěžily nejen na MČR.
Na počátku všem mažoretkám poděkoval za pěknou reprezentaci města Hradec nad Moravicí místostarosta Mgr. Jan Špička, který mažoretkám za město předal velký dort a další sladkosti. V rámci galapředstavení jako hosté vystoupily děti ze TJ Sokol Slavkov.  Součástí galapředstavení byla i krátká vzpomínka z historie mažoretek Charlie, kdy tyto jako o. s. vznikly v roce 2010 se čtyřmi děvčaty. V současnosti, tedy za čtyři roky činnosti má toto sdružení 37 cvičících mažoretek, které v rámci MČR soutěží ve všech kategoriích od minikadetek po seniorky.
V současnosti, jsou mažoretky Charlie z Hradce nad Moravicí, svými výkony schopny konkurovat nejsilnějším týmům v ČR o čemž svědčí i jejich postupy do finálových kol MČR v mažoretkovém sportu a co více na MS v mažoretkovém sportu, které proběhne poslední srpnový víkend v Praze.  Zde se hradecké mažoretky utkají se světovou špičkou tohoto sportu v 6. kategoriích. V závěru galapředstavení poděkovali všichni rodiče se zástupci občanského sdružení trenérkám Marcele Tesařové, Lucii Bernhauerové a dnes nově jmenované trenérce Sylvii Kociánové za práci, kterou s děvčaty v soutěžní sezoně zvládly.
Nezbývá, než mažoretkám z Hradce nad Moravicí popřát mnoho úspěchů do další sportovní činnosti.


Tomáš Hoza
Předseda o.s. mažoretky Charlie Hradec nad Moravicí
605816997, t.hoza@seznam.czMČR V MAŽORETKOVÉM SPORTU Finále „A“ Karviná 14 a 15. 6. 2014


Od prvního kvalifikačního kola, které se konalo u nás v Hradci, uplynulo již 2,5 měsíce. Letošní mažoretková sezóna byla pro nás velmi úspěšná a postoupili jsme až do samotného finále, které se dělilo na dvě části. První finále proběhlo v Náchodě v sekci pompom třásně a mix hůlka s třásněmi, druhá část proběhla v Karviné v sekci baton hůlka. Jak pro nás úspěšně probíhalo finálové kolo v Náchodě, jsme vás informovali již v předešlém článku našich aktualit - http://www.mazoretky-charlie.cz/. Druhý červnový víkend se pro naše mažoretky konal opět v duchu finálového kola MČR v mažoretkovém sportu skupin A. Naše šikulky zabojovaly a krásná umístění je neminula. Celkové úspěchy si přečtěte v sekci „ÚSPĚCHY“ na našich webových stránkách http://www.mazoretky-charlie.cz/ .
Je potřeba podotknout, že celé MČR v mažoretkovém sportu, se konalo v 16 ti městech ČR s účastí více jak 300 týmů. Z těchto týmů se do finále probojovaly jen ty nejlepší skupiny a my můžeme s hrdostí říci, že mezi ně patřily i mažoretky Charlie. Finálová kola jsou vždy o největší konkurenci a o to více náš těší, že umístění našich děvčat není zanedbatelné. V Náchodě jsme si vybojovali 4 postupy na MS -  MIX mini kadet, junior, senior a duo pompom. Z Karviné jsme si dovezli dva postupy s mini formací
seniorky a sólo naše seniorka Sylva.
Všechna děvčata bojovala, aby se co nejlépe umístila a závěr byl opravdu zdařilý. Všechny naše úžasné sestavy předvedou Charlie na Gala odpoledni 19. 6. 2014, které se koná v hale při ZŠ v Hradci. Zváni jsou hlavně rodiče, babičky, dědečkové a všichni příznivci mažoretkového sportu, budeme se těšit na hojnou účast, aby děvčata mohla předvést výkony, které v letošní mažoretkové sezóně podala.
Všem našim mažoretkám, trenérkám, rodičům a ostatním, kteří nás podporovali, mnohokráte děkujeme, Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.


MČR V MAŽORETKOVÉM SPORTU    Finále „A“ Náchod 7. 6. 2014

A je to tady, první část finálového kola máme za sebou. V sobotu jsme jeli bojovat s formacemi MINI MIX do konečného finále, které se konalo v Náchodě. Mix je kombinace náčiní baton hůlka a pom pom třásně. Do finálového kola postoupily nejlepší týmy z ČR. O to více je potěšením, že právě naše mažoretky Charlie se taktéž probojovaly do finálového kola. Ve velké konkurenci, jsme se umístili na krásných místech. Kadetky obsadily krásné 6. místo, juniorkám o malinkatý kousek unikla bronzová medaile a umístily se na 4. místě. Seniorky musely hodně bojovat, protože konkurence v této kategorii byla opravu velmi silná, ale i takto obsadily nádherné 5. místo. A nesmíme zapomenout na kategorii duo-trio pompom, kdy se do finále A skupin probojovaly z druhého místa z finále B skupin naše seniorky Kája a Sára, v Náchodě se z velkého počtu umístily na krásném 8. místě. Účast ve finálovém kole a hlavně dobré umístění zajistilo našim děvčatům postup na MS v mažoretkovém sportu, které se bude konat letos v srpnu v Praze.
Příští víkend se koná finále v sekci baton
hůlka, kde se budeme taktéž snažit o co nejlepší výsledek a eventuální postup na MS i s těmito formacemi.
Děkujeme a blahopřejeme k úspěchu,
Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.


MČR V MAŽORETKOVÉM SPORTU    Finále „B“ Bělotín 1. 6. 2014


První červnovou neděli trávily naše mažoretky Charlie v Bělotíně, kde se účastnily finálového kola MČR skupiny B. Do finálového kola se probojovaly kadetky s pochodovým defilé a pódiovou sestavou, no a na den dětí si nadělily krásné zlato. Po podchodovém defilé byly druhé a svou pódiovou sestavou přidaly úspěšné body, které je postavily na místo vítězů. Toto první místo a počet bodů je posunul do finále skupin A, které se koná v Karviné.
Do finálového kola B skupin se také probojovaly naše juniorky ve formaci duo-trio a to Anetka Rathanová a Hanka Kvasničková, které ve velké konkurenci získaly krásné šesté místo a také se s počtem bodů posunuly do finálového kola skupin A.
Všem našim Charlinkám blahopřejeme a již se připravujeme na finále MIX mini, které bude příští víkend v Náchodě.   
Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.MČR V MAŽORETKOVÉM SPORTU    Semifinále Valtice 31. 5. 2014

Krásný slunný den jsme prožili v sobotu ve Valticích. Vzhledem k tomu, že duo Kája a Sára, nemohly předvést svou sólo formaci v Opavě, účastnily jsme se semifinálového kola ve Valticích. A jak se říká: „vše zlé pro něco dobré“, tak se zdá, že se nám to vyplatilo. Naše seniorky získaly úžasné druhé místo a stříbrnou medaili, si zajistily postup do finálového kola v Karviné.
A zítra v neděli, se chystáme na finále B skupin do Bělotína, kde budeme soutěžit v kategorii kadet a junior.
Držíme palečky a sportu zdar, Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.MČR v MAŽORETKOVÉM SPORTU Finále Zruč nad Sázavou 25. 5. 2014

Máme za sebou první finálové kolo MČR, které se konalo ve Zruči nad Sázavou. Brzy ráno se náš fanklub tým vydal bojovat o medailové pozice, více než 300 km přes naši republiku, v sekci pompom duo-trio. V kategorii senior naše duo Kája a Sára vybojovaly krásné druhé místo. Můžeme se tedy chlubit stříbrnou medaili a máme první vicemistryně finálového kola MČR 2014.
Děvčatům blahopřejeme a budeme věřit, že sportovní duch a štěstí v dalších finálových kolech nás neopustí.
Čeká nás ještě hodně soutěží, tak jen tak dále.
Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.MČR V MAŽORETKOVÉM SPORTU - Semifinále Opava 11. 5. 2014

Květnovou neděli 11. 5. jsme se mažoretky Charlie zúčastnily semifinálového kola MČR, které se konalo v Opavě ve víceúčelové hale.
Celý den byl velmi náročný, od samotného rána až do pozdních večerních hodin naše mažoretky, od těch nejmenších Charlinek mini až po seniorky, bojovaly o co nejlepší umístění v semifinálovém kole. V semifinálovém kole soutěžily opravdu velmi silné týmy mažoretek, no a přes tuto velkou konkurenci se snažily naše děvčata probojovat na co nejlepší pozice. Dovolím si říci, že se jim to poměrně dobře podařilo. Všechny skupiny hodně zabojovaly, výsledky ze semifinálového kola si můžete přečíst v odkazu „úspěchy“.
Ještě nás čekají další soutěžní kola MČR a to semifinále ve Valticích v kategorii baton duo-trio, finále v Náchodě s formací MINI MIX, Zruč nad Sázavou, kde je finále pompom duo-trio, no a uvidíme, zda nám bodové hodnocení v semifinále v Opavě, stačilo k tomu, abychom se dostali do finále MČR do Karviné. Postup ze semifinálového kola ještě není, budeme tedy všem mažoretkám Charlie držet palečky.
Srdečné díky Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.


Foto z MČR semifinále v Opavě zde:
https://plus.google.com/photos/+Mistrovstv%C3%AD%C4%8CR/albums/6012579549125456497MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAŽORETKOVÉM SPORTU

S vydáním tohoto článku jsem otálel a to proto, že jsme s napětím sledovali, zda body získané v kvalifikaci v Zábřehu nás posunou dále do finále, byť umístění bylo krásné.
No a jak jsme tedy dopadli? V sobotu 26. 4. 2014 jsme se zúčastnili dalšího kvalifikačního kola MČR v mažoretkovém sportu a to v Zábřehu na Moravě. V tomto kole naše mažoretky soutěžily v sekci mini MIX a pompom duo, trio. Ve všech třech kategoriích (kadet, junior a senior), se umístila naše děvčata na krásném třetím místě a získaly bronzové medaile. V sekci pompom, naše duo Kája a Sára získaly zlatou medaili.
Pro náš tým, bylo kvalifikační kolo v Zábřehu poslední, nyní se budeme soustředit na semifinále MČR, které proběhne v Opavě 11. 5. 2014 ve víceúčelové hale. V Opavě budou o své místo bojovat naše mažoretky ve všech kategoriích. Všem budeme držet palečky, aby se co nejlépe umístily a hlavně, aby postoupily do finálového kola, které proběhne v Karviné. Se sestavou mini MIX a duo pompom, jsme již do finále postoupili, o svá místa budou Charlie bojovat 25. 5 ve Zruči nad Sázavou a 7, 8. 6. 2014 v Náchodě.
Srdečné díky Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAŽORETKOVÉM SPORTU

29. 03. 2014 proběhlo v hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí, I. kvalifikační kolo 21. ročníku Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, pod záštitou IFMS. Naše sdružení mažoretky Charlie, spolu s rodiči, bylo organizátory tohoto kvalifikačního kola. Na organizaci se dále podíleli, město Hradec nad Moravicí, SDH Hradec, hotel Belarie, PČR a MP Opava.
1. Kvalifikační kolo MČR bylo rozděleno na skupinu A a B, kdy v kategorii B dostaly v rámci projektu „Šance talentům“ možnost startovat na MČR mimo jiné i týmy, které se umístily na medailových pozicích na nepostupových soutěžích, které proběhly v různých městech Moravskoslezského kraje před započetím kvalifikace samotné. Soutěž probíhala od samotného rána, v obou skupinách se soutěžilo ve 4 kategoriích (minikadet, kadet, junior, senior) a v sekci baton, pom-pom, mix a show. Soutěžit přijelo 17 týmů s celkovým počtem 575 mažoretek, rozdáno bylo přes 740 medailí. Věříme, že všichni soutěžící a vedoucí skupin byli spokojeni. Všem, kteří se umístili na medailových místech, blahopřejeme. Pro některé mažoretky to byla první zkušenost na MČR a někteří jsou na mistrovství již jako doma, pochvalu si ale za své předvedené výkony zaslouží všichni soutěžící, ať se umístili na medailových pozicích či nikoliv. Nápor celého dne zvládly všechny mažoretky na jedničku.
K zahájení kvalifikačního kola MČR jsme připravili krátký exhibiční program. Všechny soutěžící, diváky a hosty pozdravil pěveckým vystoupením sólista Moravskoslezského národního divadla v Ostravě, pán Peter Svetlík, který zazpíval dvě písně z muzikálů (Noc na Karlštějně, Fantom opery) a hymnu ČR. Pěvecké vystoupení doplnila latinsko-americkou show, kterou předvedl Přemysl Hladík se svou taneční partnerkou. I v letošním roce jsme v kvalifikačním kole MČR přivítali VIP hosty, kterými byli místostarosta Mgr. Špička, ředitelka ZŠ v Hradci Mgr. Očadlíková, ředitelka hotelu Belarie p. Melecká a poslanec PČR Ing. Klučka. Roli hlasatelky kvalifikačního kola se profesionálně zhostila moderátorka rádia ČAS Petra Češková, která po celý den soutěž provázela. Také letošní kvalifikační kolo mělo svou, VIP porotu, která byla ve složení - ředitelka ZŠ v Hradci Mgr. Radka Očadlíková, Mgr. Monika Halšková a Mgr. Drahomír Hladčík. Roli VIP poroty vzali opravdu velmi zodpovědně, ceny VIP rozdávali, pro tuto porotu, těm nejlepším. Na skvělé sportovní výkony se přišlo podívat více než 600 diváků.
V 1. kvalifikačním kole MČR byly úspěšné i naše mažoretky Charlie, které celkem získaly 1x zlatou, 4x stříbrnou a 1x bronzovou medaili. Soutěžní duch je neopustil a bojovaly opravdu s vervou. Jak se které kategorie umístili, si přečtete v odkazu na našich webových stránkách
úspěchy. Všem našim mažoretkám moc děkujeme, je to úžasné ocenění mnoha tréninkových hodin.
V závěru bych chtěl poděkovat všem, kteří se na organizaci kvalifikačního kola zde v Hradci podíleli, především paní hospodářce Mirce Vincurkové, která celou akci zaštítila organizací finanční stránky, bezesporu naší trenérce Marcele Tesařové a našim asistentkám Lucce Bernhauerové a Silvě Kociánové, bez kterých by naše úžasné výsledky nebyly. No a pochopitelně všem rodičům a přátelům, kteří od pátku a po celý den v sobotu, věnovali svůj volný čas přípravám, realizaci a konečnému úklidu po ukončení I. kvalifikační soutěže MČR 2014. Vše dopadlo výborně a doufám, že i příště dáme takto síly dohromady.  
Srdečné díky Tomáš Hoza, předseda o. s. mažoretky Charlie.STARS CUP - OSTRAVA

Sobota 21. 3. 2014 nám přinesla další meaile, naše mažoretky se zúčastnily nepostupové soutěže v pódiových sestavách Stars Cup – Ostrava. Soutěžily naše nejmenší minikadetky a kadetky, ve velké konkurenci získaly jak minikadetky, tak kadetky krásné 3. Místo. Děkujeme našim kuřátkům, jste opravdu šikulky, jen tak dále. No a už nám zbývá jen týden do MČR, tak holky ať vám soutěžní štěstí přeje.OPAVSKÁ RŮŽE

V neděli 16. 3. 2014 byly naše mažoretky na další nepostupové soutěži Opavská růže, kterou pořádal tým mažoretek  Roses Opava. Pro naše mažoretky to byl úspěšně zakončený týden. V kategorii sóloformace MINI získaly kadetky a seniorky 1. Místo, juniorky se připojily se stříbrem. V pódiových sestavách získaly naše kadetky druhou zlatou medaili. Naše nejmenší kuřátka, se sice neumístily na medailové pozici, ale pro nás byly stejně nejlepší, potlesk po vystoupení byl obrovský, však si ho naše kuřátka zaslouží J. Celkový úspěch, byl potvrzen oceněním poroty VIP pro seniorky. Uzavřel bych to větou naší asistentky Lucky: „Všechny mažoretky byly skvělé a teď šup, musíme trénovat na příští týden,   Holky děkujeme."  Už zbývá jen dodat, že příští týden jedou naše nejmenší a kadetky na nepostupovou soutěž Stars cup, kde budou soutěžit v pódiových sestavách. Držíme pěsti.PODHOSTÝNSKÝ POHÁR


8. 3. 2014 jsme se zúčastnili první nepostupové soutěže v Bystřici pod Hostýnem. Na to, že to byla první soutěž, v této sezóně, tak se nám opravdu vydařila. Naše nejmenší minikadetky získaly v kategorii děti cenu sympatie. Byly kouzelné a velmi roztomilé, tak se ani nedivíme. Kadetky získaly krásné 2. místo v pódiové sestavě a o malinkatý kousek jim uniklo třetí místo v miniformaci, získaly bramborovou medaili čtvrté místo. Soutěž pokračovala sóloformacemi juniorek a seniorek. Seniorky i juniorky jsou v těchto kategoriích v letošní sezóně poprvé a začaly úspěšně. Juniorky ve velké konkurenci získaly 7. místo a seniorky se novou mimiformací 2. místo. Jen tak dále děvčata, děkujeme a již se těšíme na další soutěž, v neděli Opavská růže.  Ahojky mažoretky a všichni příznivci mažoretek Charlie z Hradce nad Moravicí.


Vítám Vás v roce 2014.

Máme za sebou podzimní a zimní přípravu na novou soutěžní sezónu 2014, která nám začne kvalifikačním kolem mistrovství ČR v Hradci nad Moravicí. Ještě před touto kvalifikací ale jedeme na tři nepostupové soutěže, nejprve do Bystřice pod Hostýnem na Podhostýnský pohár, další v Opavě Opavská růže a poslední pak v Ostravě Stars cup (data soutěží jsou v záložce kalendář akcí, tak pokud chcete fandit tak pojeďte s námi).


Doufám, že nejen rodiče mažoretek, ale i ostatní fanoušci přijdou hradecké holky povzbudit. Moc se na soutěž všichni těšíme a budeme věřit, že holky budou přinejmenším tak šikovné jako v sezóně 2013. Všichni budeme fandit.
Samozřejmě, že zde budeme doplňovat veškeré výsledky a aktuality ze soutěží, tak ať jste o všem včas informováni.

Držte nám palečky.


ZPÁTKY

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky