rok 2016 aktuality - Mažoretky Charlie Hradec nad Moravicí

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

rok 2016 aktuality

Ukončení sezóny 2016 ME a MS 2016

Hradecké mažoretky Charlie si svými skvělými úspěchy z finálových kol Mistrovství České republiky 2016, vybojovaly postup na Mistrovství Evropy, které se konalo v červnu 2016 v Chorvatsku a na Mistroství světa 2016, které již tradičně se konalo v Praze.  
9.
12. 6. 2016 se konalo ME v Chorvatsku v městě Crikvenica. Naše mažoretky se účastnily ME pouze se sóloformacemi, ale úspěch nás neminul. Sylva Kociánová obhájila loňský titul mistryně Evropy a pyšní se zlatou medailí z ME za rok 2016. Jsme na Sylvu moc pyšní a za celé sdružení mažoretek Charlie jí velmi blahopřejeme. Další děvčata se taktéž umístila výborně. Ve veliké konkurenci z třiceti sóloformací získala seniorka Barbora Hozová 11. místo a doplnila takto úspěch Sylvy. Trio Karolína Vincurková, Kateřina Pavelková a Kateřina Uvírová získalo, z 15 sóloformací duo-trio, krásné 8. místo.
Poslední víkend v srpnu se konalo MS v Praze ve sportovní hale Královka. Ani na MS naše děvčata nezahálela a podala vynikající výkony. Jako první bodovaly juniorky se svou pódiovou sestavou a s defilé. Umístily se na krásném 6. a 7. místě. Juniorské duo Alžběta Černá a Sabina Richtárová obsadilo osmou příčku. Seniorky se na MS představily ve dvou miniformacích a to s náčiním baton, kdy obsadily 6. místo spolu s dalšími 2 týmy - Juventus Karviná a Tom Krokodýl. S miniformací mini mix se se umístily na 4. místě, což bylo lehkým zklamáním oproti loňské bronzové medaili, nic méně je to motivace pro rok 2017. Pomyslnou tečku za úspěšnou sezónou 2016 dala Sylva Kociánová 6. místem v sólo formaci.
Celá mažoretková sezóna 2016 byla velmi úspěšná a naše sdružení je na právem na všechny mažoretky Charlie pyšné. Děvčata děkujeme a budeme se těšit v nové sezóně 2017 a věříme, že nás opět bude více. Trenérkám Marcele Tesařové a Sylvii Kociánové děkujeme za skvělou přípravu mažoretek na letošní mažoretkovou sezónu od MČR až po MS. Přejeme hodně sil v dalších sportovních sezónách, aby byly stejně úspěšné jako ty předešlé.
Občanské sdružení Charlie.
Všechny další úspěchy a fotografie ze soutěží, si můžete prohlédnout v odkaze - FOTOGALERIE a ÚSPĚCHY.

http://tomsold.rajce.idnes.cz/
Mažoretky Charlie si vybojovaly postup na ME a MS


Hradecké mažoretky Charlie si svými skvělými úspěchy z finálových kol Mistrovství České republiky 2016, vybojovaly postup na Mistrovství Evropy, které se koná v červnu 2016 v Chorvatsku a na Mistroství světa 2016 v Praze, kam pojedou na konci léta, poslední týden v srpnu.
14. května 2016 se uskutečnilo finále Mix a Pompom formací A skupin v Náchodě. Naše seniorky (Sylvie Kociánová, Barbora Hozová, Karolína Vincurková, Kateřina Pavelková, Kateřina Uvírová, Kristýna Klímková a Sabina Lukšíčková) si se svou mini Mix formací vybojovaly bronzovou medaili a tím obhájily loňské umístění. Můžeme se tedy opět pyšnit titulem DRUHÉ VICEMISTRYNĚ ČR a postupem na MS do Prahy.   Postup na Mistrovství Evropy do Chorvatska si vybojovalo trio pom pom seniorky (Karolína Vincurková, Kateřina Pavelková a Kateřina Uvírová).
21 a 22. května 2016 bylo ukončení MČR finálovým kolem A skupin v Karviné. Mažoretky Charlie slavily opět úžasná umístění. Mini kadetky se celkově umístili s mini formací na desátém místě. Juniorky, které si vybojovaly svůj postup na MČR A skupin, prvním místem v B skupině MČR, se umístily na krásném sedmém místě s pódiovou sestavou a na pátém místě s pochodovým defilé. Tímto umístěním si zajistily postup na MS. Další postup na MS z 5. místa si připsaly Alžběta Černá a Sabina Richtárová s duem baton. Postup na ME si vybojovaly se sólo formací juniorka Alžběta Černá z 10. místa a seniorka Sylvie Kociánová z 11. místa. Trio baton seniorky (Karolína Vincurková, Kateřina Pavelková a Kateřina Uvírová), si 6. místem na Memoriálu Jiřího Necida, taktéž zajistily postup na ME. Nádhernou tečku za všemi úspěchy připsaly seniorky (Sylvie Kociánová, Barbora Hozová, Karolína Vincurková, Kateřina Pavelková, Kateřina Uvírová, Kristýna Klímková a Sabina Lukšíčková), které s mini formací baton vybojovaly ve veliké konkurenci 2. místo a staly se PRVNÍ VICEMISTRYNĚ ČR v mažoretkovém sportu 2016.
Trenérkám Marcele Tesařové a Sylvii Kociánové děkujeme za skvělou přípravu mažoretek na letošní sezónu MČR, přejeme jim hodně sil v dalších sportovních sezónách, aby byly stejně úspěšné jako ty předešlé. Děvčatům moc děkujeme, přejeme hodně štěstí a věříme, že v úspěšné sezóně budeme pokračovat i nadále.
Občanské sdružení Charlie.

Všechny další úspěchy a fotografie ze soutěží, si můžete prohlédnout v odkaze - FOTOGALERIE a ÚSPĚCHY.


MČR Finále B Kladno 30. dubna
1. května 2016


Mažoretky Charlie slavily úspěch. Poslední dubnovou sobotu a první květnovou neděli, se konalo v Kladně první finále MČR skupin B. Umístění kadetek na 13. místě v rámci B skupin v celé ČR, bylo velmi pěkným umístěním, protože tyto malá děvčátka spolu soutěžily jako skupina poprvé, ještě vloni byly mnohé minikadetky. A můžeme říci, že v rámci finále ČR byly nejmladší věkovou skupinou v kategorii kadet a přesto za sebou nechaly týmy, které již spolu cvičí více soutěžních sezón. Jsme na ně moc pyšní a věříme, že je to pro ně veliká motivace do dalších soutěží. Nástupem juniorek v pódiových sestavách a v defilé, pokračovala naše radost z úspěchu. Juniorky si vybojovaly 2x zlatou medaili a pyšní se dvojnásobným titulem MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2016 V MAŽORETKOVÉM SPORTU B SKUPIN. No, a aby toho nebylo málo, duo Alžběta Černá a Sabina Richtárová přidaly titul první vicemistryně v kategorii baton formace duo-trio B skupin a ke 2 zlatým tímto přibyla stříbrná medaile. Všechny naše úspěchy z finálového kola MČR B skupin 2016 si můžete přečíst v odkaze ÚSPĚCHY a také navštivte naší FOTOGALERII. Všechny fotografie, ze všech soutěží jsou uloženy na: http://tomsold.rajce.idnes.cz/
Nyní nás čeká finále A skupin v Náchodě a v Karviné, věříme, že ani zde nás štěstí neopustí a v úspěchu budeme pokračovat.
Občanské sdružení Charlie.Dne 19. března 2016 se koná v hotelu Belaria kvalifikační kolo
Mistrovství České republiky

!!!!!!!!!!!! ZRUŠENO !!!!!!!!!!!!Hradecká hůlka 2016

Předposlední lednovou neděli občanské sdružení mažoretky Charlie, pořádalo 4. ročník nepostupové soutěže Hradecká hůlka. Soutěžit přijelo více než 200 mažoretek z 18 týmů. Soutěžní den zahájily vystoupením naše kadetky s pódiovou sestavou na téma Bojovníci a juniorky se svou pódiovou sestavou na téma Střihoruký Edvard.
Soutěžní den byl pro naše mažoretky velmi úspěšný. V kategorii juniorky A se umístila na 2. místě Alžběta Černá v sólo formaci baton a přidala stříbrnou medaili za sólo s náčiním pom pom. V kategorii juniorky B se umístila Karolína Dubná se svou sólovou sestavou na 3 místě. Ve formaci Duo-Trio B junior si stříbrnou medaili vybojovalo duo Alžběta Černá a Sabina Richtárová. Ani kategorie seniorek nezůstala bez medaile. Sólo formace senior A měly hned dvě medailové pozice. Bronz si vybojovala Barbora Hozová a zlatou medaili za první místo získala Sylvie Kociánová. V kategorii duo-trio A obsadilo naše seniorské trio 4. místo a to ve složení Kateřina Pavelková, Kateřina Uvírová a Karolína Vincurková.
Skvělé výkony našeho týmu potvrdily seniorky, které s miniformaci A obsadily první příčku a těšily se ze zlaté medaile. Všem našim mažoretkám blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v letošní sportovní sezóně a hlavně na MČR, které pro nás začíná kvalifikačním kolem 19. března, zde v Hradci nad Moravicí. Fotografie ze soutěže najdete v záložce FOTOGALERIE.

Tomáš Hoza, předseda o. s.Hradecká hůlka 4. ročník


Občanské sdružení mažoretky Charlie pořádá v neděli 24. 1. 2016 ve sportovní hale ZŠ v Hradci nad Moravicí 4. ročník nepostupové soutěže. Soutěž je určena pro sóloformace formace baton a pom-pom. Zúčastnit se mohou všechny mažoretkové týmy.  Propozice a přihlášky najdete po rozkliknutí celého článku.

Propozice a přihlášky pro stažení najdete TADY


TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky